Mineral Su Arıtma Cihazları Lezzetli ve Sağlıklı Su İhtiyacınızı Karşılamak İçin Hizmetinizde

Temiz su yaşam için şarttır. Yemek, içmek, temizlik vb. bir çok konuda bizler için yaşamsal öneme sahiptir.

Temiz su olmadan, sağlığımızı korumak mümkün olmazdı. 

Birçoğumuz, nispeten temiz bir su kaynağına ulaşabilecek kadar şanslıyız. Ama suyumuzun şehrimizin tüketimi için uygun olduğu düşünülse de, evimizi veya sağlığımızı korumak için yeterince temiz olduğu anlamına gelmez.

Sizin ve ailenizin mevcut en saf suya erişebildiğinden emin olmak ister misiniz?

Misyonumuz

Öncelikli olarak, musluk suyunu büyük tadım, temiz, taze, alkali, manyetize ve enerji dolu (canlı) maden suyuna dönüştürecek olan olağanüstü yüksek kaliteli su filtresi sistemleri sağlamak ve bu ürünleri sizin için makul ve uygun fiyata sunmaktır.

Vizyonumuz

Yüksek kaliteli su filtresi sistemleri sağlama hizmetimizi Tüm Türkiye’ye yaymak ve herkesin uygun fiyata kaliteye ulaşmasını sağlamaktır.

Biz Kimiz?

Temel hedef olarak müşteri memnuniyetini belirlemiş, satış ekibinden servis elemanlarına kadar ilkeli çalışma prensipleri ile Su Arıtma Sistemleri üzerine uzmanlaşmış İstanbul Üsküdar merkezli yerli bir firmadır.

Mineral Su Arıtma kullandığı malzemelerde kalite, verdiği hizmette güven, neticede de memnuniyeti sunmaktadır.

Kullandığı üstün teknoloji ve kaliteli ürünler ile tavsiye edilen bir Mineral Su Arıtma Sistemleri, Esli Su Arıtma Pollet Water Grup Ürünleri Tercih etmekteyiz.

Helal sertifikalı ürünlerimiz ile suyunuzu huzur içinde içebilirsiniz.

Ürünleriniz periyodik bakımlarla uzun ömürlü olması sağlanacak, her hangi bir arıza durumunda da bizlere hemen ulaşabileceksiniz.

Filtrelenmiş Su Nedir, Arıtılmış Su Nedir, Farkları Nelerdir?

Eviniz yada işletmeniz için en iyi su filtreleme sistemini ararken , seçtiğiniz sistemin ailenize, müşterilerinize ve çalışanlarınıza mümkün olan en temiz ve en sağlıklı içme suyunu sunmasını istersiniz.

Su arıtma sistemleri, musluk suyunu lezzetli, ferahlatıcı, güvenli ve sağlıklı içme suyuna dönüştürür.

Su arıtma işlemimiz kir, pas, klor ve ağır metaller gibi kirletici maddeleri yok eden veya azaltan gelişmiş bir su filtreleme sistemi kullanır.
Bu sistem, ailenizin, müşterilerinizin ve personelinizin içtiği suyun, musluk suyunda bulunan bakteri, virüs ve diğer kimyasallar ve böcek ilaçlarından arınmış olmasını sağlar.

Su arıtma cihazı markaları arasında kalitesiyle başta gelen Mineral Su Arıtma cihazları, sadece kalitesiyle değil su arıtma cihazları içerisinde fiyatları ile de öncü olan bir markadır.

Siz de su arıtma cihazı almak istiyorsanız, yılların vermiş olduğu tecrübe ile bize uğramadan ve su arıtma cihazı tavsiyelerimizi dinlemeden su arıtma cihazı almayınız.

En lezzetli ve en sağlıklı filtrelenmiş, arıtılmış suya hazırsanız, ürünlerimize göz atın ve bizimle temiz Alkali Doğal Mineralli suyun farkını tadın!

Sağlığınızı Önemsiyoruz

Suyun hayatımızdaki önemi ne kadar büyükse, sizlerde bizim için o kadar önemlisiniz. Su üretimi için kullanılan su arıtma cihazlarının sertifikaları mevcuttur.

NSF Sertifikalı Ürün Bileşenleri

Royal Green ürünleri uluslararası geçerliliği olan NSF sertifikası
(National Sanitary Foundation – Uluslararası Sağlık Kuruluşu) ile
belgelenmiştir

Water Quality Sertfikalı

Royal Green içme suyu sistemleri, içme suyunda, yemeklerde
en kaliteli suyu elde edebilmeniz için üretilmiştir ve Dünya Su Kalitesi Birliği ALTIN MÜHRÜNE sahiptir.

FDA Onaylı Biocera Alkali Filtre

Amerika Birleşik Devletleri’nin Sağlık Bakanlığı’na bağlı FDA (Amreikan Gıda ve İlaç Dairesi” onaylı tek alkali filtre sistemidir.

Helal Sertifikalı Su Üretimi

GİMDES (Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Denetleme ve Sertifikalama Araştırmaları Derneği) ve bu derneğe bağlı İktisadi İşletme Kurumu (GİMDES Helal Ürünleri Araştırma Enstitüsü) Ülkemizde sağlıklı yaşamın temel unsuru olduğuna inandığımız helal ve sağlıklı ürünleri araştırma ve sertifikalandırma çalışmaları yapmak üzere kurulmuş bir sivil toplum kuruluşudur.